WZDK30-38G RD-310-30-8T DC Brushless Fan Inverter Air Conditioning Motor DC 310V 30W Compatible with Media Air Conditioner 1300 RPM 0.14A
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
Part Name: Brushless Air Conditioning Motor Part Number: WZDK30-38G, RD-310-30-8T Compatible with Media Air Conditioner 1300 RPM 0.14A DC 310V 30W Package Includes: 1PC Brushless Air Conditioning Motor, WZDK30-38G, RD-310-30-8T This is a aftermarket Brushless Air Conditioning Motor, but the size is accurate and has been fully and strictly inspected before leaving the factory.Sold as shown in photos.
  • Part Name: Brushless Air Conditioning Motor
  • Part Number: WZDK30-38G, RD-310-30-8T
  • Compatible with Media Air Conditioner 1300 RPM 0.14A DC 310V 30W