Delippo 230W 19.5V 11.8A Laptop AC Adapter Charger SADP-230AB DE ADP-230CB B for ASUS ET2400XVT G20AJ G752VS G752VS-XS74K G750JY G750JZ G752VS G752VS-XB78K G752VS-XS74K
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • ✅【Features & Portable】19..5V 11.8A 230W|Connector Size 5.5X2.5mm(Reference to the picture)DC Tips With international voltage compatibility 100-240V / Laptop AC Adapter Power Cord Replacement by Delippo