20 Pack - Cosmas 4313-128FB Flat Black Cabinet Hardware Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
  • High Quality Flat Black Finish
  • Hole Centers: 5" (128mm)
  • Overall Length: 5-1/2"
  • Width: 1/2" --- Projection 1-3/8"
  • Polybagged with 1" Mounting Screws Included